Promocje, wyprzedaże, okazje cenowe. Sklepy internetowe. Listopad 2019


promocje-wyprzedaz-tanio-okazje-sklepy-internetowe
PROMOCJE. Sklep muzyczny DEMO Oferta: 1 PRO ARTE GC 240 II 4/4 ZESTAW – KLIKNJ – zobacz stronę oferty  GEWA Gitara klasyczna Pro Arte GC 240 II ozmiar 4/4 GRATIS: POKROWIEC OCIEPLANY. TUNER ELEKTRONICZNY. PULPIT DO NUT. PODNÓŻEK. STATYW GITAROWY Oferta: 2 Gitara klasyczna DOWINA RUSTICA CL – KLIKNJ – zobacz stronę oferty Płyta wierzchnia: … Czytaj cały "Promocje, wyprzedaże, okazje cenowe. Sklepy internetowe. Listopad 2019"

Więcej...

Wszyscy umieramy


Mam 78 lat i myślę, że nie zostało mi zbyt wiele czasu. Mam miliony dolarów w banku, ale nie mogę za nie kupić zdrowia, uratować życie. Mam rodzinę i miliony fanów na całym świecie, ale teraz jestem zupełnie sam. Żyłem w niewłaściwy sposób i chcę, cię przed tym uchronić. Posłuchaj mnie, jeśli chcesz zmienić swoją … Czytaj cały "Wszyscy umieramy"

Więcej...

Sprawiedliwy wśród Żydów świata. Janusz


Janusz Sujecki, polski Żyd w ramach protestu przeciw haniebnemu atakowi na Polskę – zwrócił Ambasadzie Izraela otrzymane wyróżnienie. List otwarty Janusza Sujeckiego do Amabasady Izraela: W związku z bezprecedensowym, haniebnym atakiem ze strony Państwa Izrael, skierowanym przeciwko Polsce, zwracam na Pani ręce dyplom uznania za zasługi dla ochrony zabytków kultury żydowskiej w Polsce, jaki otrzymałem … Czytaj cały "Sprawiedliwy wśród Żydów świata. Janusz"

Więcej...

Zanim wrzucisz swój głos do urny wyborczej…


pistolet-proba-zabojstwa-krakow-policja
LISTA RACZKOWSKIEGO – czyli osób, które rządzą i ich pochodzenie. (podana za witryną: http://www.polonica.net prowadzoną przez patriotów polskich) Narodowość wymienionych poniżej osób jest udokumentowana danymi z tajnej kartoteki ludności Polski, za której udostępnienie dziękujemy odważnym Polakom i akt parafii i diecezji, za co dziękujemy polskim duchownym potwierdzającym te dane. Podajemy do publicznej wiadomości nazwiska osób … Czytaj cały "Zanim wrzucisz swój głos do urny wyborczej…"

Więcej...

Trujące smugi na niebie


To kolejny dokument, który ukazuje problem trucia nas metalami rozsiewanymi z samolotów Warto obejrzeć ten film i potem poczytać komentarze widzów   Dariusz Miras Filmik to jedna dawka informacji ale komentarze to dopiero morze wiedza… Widać że temat jest znany i świadomość rośnie, trzeba teraz zastanowić się jak z tym kłamliwym systemem walczyć żeby nasze … Czytaj cały "Trujące smugi na niebie"

Więcej...

Konfederacja wygrała w sądzie z TVP!


Dziś zapadł prawomocny wyrok, zwycięstwo jest ostateczne. Konfederacja wygrała w dwóch instancjach! Media reżimowe (dla zmylenia przeciwnika zwane publicznymi) manipulują i kłamią na ten temat, ale partia narodowa nie odpuszcza nawet na moment, walczy o prawdę i wygrywa! Sąd ostatecznie nakazał przeprosić Konfederację w głównym wydaniu Wiadomości TVP (w pierwszym materiale), na portalu TVP Info … Czytaj cały "Konfederacja wygrała w sądzie z TVP!"

Więcej...

Dlaczego boją się Konfederacji?


Będę wdzięczny, jeśli ktoś mi wyjawi, z jakiego to powodu, PiS jak też i PO, SLD i PSL boją się Konfederacji? W panice zamykają przed Konfederacją wszystkie drzwi rządowych i wrażych mediów, aby przypadkiem Polacy nie dowiedzieli się, że oto pojawiła się z prawdziwego zdarzenia, Polska Prawicowa Partia, której od 1945 roku jeszcze nigdy nie … Czytaj cały "Dlaczego boją się Konfederacji?"

Więcej...

Konfederacja. Kandydaci. Wszystkie okręgi wyborcze


Konfederacja-wybory-2019-kogo-wybrac
Listy Konfederacji Poniżej publikujemy listy Konfederacji, nazwiska wszystkich kandydatów do Sejmu startujących z tego ugrupowaniach, a także nazwy 41 okręgów. Uwaga: przy każdym z kandydatów dodana krótka informacja dotycząca m.in. przynależności partyjnej i funkcji, którą do tej pory sprawuje. Informacje są uporządkowane w następującej kolejności: – Numer na liście – Imię i nazwisko – Miejsce … Czytaj cały "Konfederacja. Kandydaci. Wszystkie okręgi wyborcze"

Więcej...

Owies. Samo zdrowie


Płatki owsiane są bardzo tanie i jak się okazuje bardzo zdrowe Są niedoceniane. Badania naukowe dowodzą, że człowiek może dziesiątki dni spożywać tylko owies a on dostarczy mu wszystkich potrzebnych składników do życia, zdrowego dodajmy. Poniżej wyliczenie najważniejszych zalet owsa: Żelazo – 40 g owsa zapewnia 2,4 mg żelaza. I pod tym względem owies wybija … Czytaj cały "Owies. Samo zdrowie"

Więcej...

Wrotycz. Naturalne panaceum na wiele dolegliwości


Tanacetum vulgare – jest zakazany w Uni Europejskiej! Dlaczego? Wyciągi z wrotyczu są silne i pewne w działaniu. Wrotycz zawiera bardzo dużo substancji przeciwzapalnych, silnie odkażających (przeciwroztoczowych, przeciwrobaczych, przeciwbakteryjnych, przeciwwirusowych, przeciwgrzybiczych), przeciwalergicznych (przeciwwysiękowych, przeciwhistaminowych), przeciwbólowych (inhibitory synetetazy prostaglandyn), uspokajających, przeciwderpesyjnych, rozkurczowych, żółciopędnych, żółciotwórczych, regulujących przemianę materii, odtruwających. Specjaliści fitochemicy weryfikując skład chemiczny Tanacetum, szybko dochodzą … Czytaj cały "Wrotycz. Naturalne panaceum na wiele dolegliwości"

Więcej...

Jak zostać zdrowym stulatkiem? – Prof. dr hab. Andrzej Frydrychowski


Znakomite, jak zawsze, wystąpienie prof. A. Frydrychowskiego. Konferencja: Czego Ci lekarz nie powie? Poznań – 6.04. 2019 r. Należy obejrzeć ten wykład! Pod filmem komentarze takie osoby jak profesor dają nam nadzieję Gdzie są wasze gabinety, jak się do Was dostać, czy ktoś wie? Proszę o podpowiedź, dziekuje Wspaniały wykład ! to jest kompendium jak … Czytaj cały "Jak zostać zdrowym stulatkiem? – Prof. dr hab. Andrzej Frydrychowski"

Więcej...

Jak oczyścić jelita z pasożytów


To, że mamy lokatorów w naszych jelitach, chyba wie każdy z nas Niestety, nie tylko w jelitach! Są wszędzie, możemy ich mieć w sobie nawet kilka kilogramów! To bardzo niezdrowy i kłopotliwy balast. Pasożyty wywołują wiele chorób, są ich przyczyną, więc zamiast zwalczać ich skutki, należałoby się zastanowić właśnie nad usunięciem przyczyny. Pasożyty lubią środowisko … Czytaj cały "Jak oczyścić jelita z pasożytów"

Więcej...

Pogoda. Prognoza. Mapa pogody


pogoda.net Miasta w Polsce Prognozy na najbliższe dni   Warszawa Kraków małopolskie Szczecin zachodniopomorskie Łódź Wrocław dolnośląskie Zielona Góra lubuskie Gdańsk pomorskie Poznań wielkopolskie Świnoujście zachodniopomorskie Dąbrowa Górnicza śląskie DŚ – dolnośląskie KP – kujawsko-pomorskie LU – lubelskie LB – lubuskie ŁD – łódzkie MA – małopolskie MZ – mazowieckie OP – opolskie PK – … Czytaj cały "Pogoda. Prognoza. Mapa pogody"

Więcej...

Kapusta kiszona. Nie kupuj w marketach!


To znakomity przykład legalnego oszustwa “Kapusta kiszona to bardzo zdrowy produkt spożywczy, ponieważ bakterie kwasu mlekowego korzystnie wpływają na florę bakteryjną jelit oraz układ odpornościowy człowieka. To poszatkowana kapusta poddana procesowi fermentacji, zachodzącemu po zasypaniu jej solą. W wyniku fermentacji i rozkładu cukrów przez bakterie powstaje kwas mlekowy nadający kapuście charakterystyczny kwaśny smak. Kapusta kiszona … Czytaj cały "Kapusta kiszona. Nie kupuj w marketach!"

Więcej...