Gitarzyści biją rekord Guinessa

    

Prezent na każdą okazję

gitarowy-rekord-guinesa-wroclaw-2018-2

Gitarzyści wszystkich stylów łączcie się!

1 maja zgodnie z tradycją gitarzyści spotykają się we Wrocławiu, by kolejny raz podjąć próbę pobicia Gitarowego Rekordu Guinnessa, który stał się już wizytówką Wrocławia w całej Europie i świecie.

W tym roku zagrają już po raz szesnasty! Ich rekord ustanowiony w roku 2016, gdy Wrocław był Europejską Stolicą Kultury, to 7356 gitarzystów, wspólnie grających nieśmiertelne „Hey Joe” Jimiego Hendrixa, organizatorzy spodziewają sie, że z Waszą pomocą gitarzystów może być więcej! Wystarczy tylko jedna gitara więcej, by znów przejść do historii!

Aby zagrać na na Gitarowym Rekordzie Guinnessa wystarczy mieć gitarę i znać pięć podstawowych akordów C/G/D/A/E, potrzebnych do zagrania utworu „Hey Joe” Jimiego Hendixa. Gitarowa impreza rozpoczyna się 1 maja na wrocławskim Rynku o godz. 10:00. Największą gitarową orkiestrę na świecie poprowadzi pomysłodawca imprezy, Leszek Cichoński. Na bieżąco będziemy informować Was o planowanych atrakcjach i zaproszonych gwiazdach.

A więc gitarzyści, szykujcie gitary, ćwiczcie akordy i solówki, powiadomcie znajomych i rezerwujcie w kalendarzach długi majowy weekend na wizytę we Wrocławiu!

Gitarowy Rekord Guinnessa połączony jest z największym wrocławskim festiwalem 3 – Majówka, który od lat gromadzi gwiazdy rocka z Polski i ze świata, warto więc zostać trochę dłużej w stolicy Dolnego Śląska.

Zachęcamy również do obejrzenia klipu z bicia Gitarowego Rekordu Guinnessa 2017 we Wrocławiu

Udostępniajcie, wysyłajcie znajomym na całym świecie, niech wszyscy zobaczą, że Wrocław jest Miastem Gitary!

Do zobaczenia i usłyszenia 1 maja we Wrocławiu.