Łódź. Zwłoki 20. letniej kobiety w wersalce

admin
Dodał admin Sierpień 27, 2017 13:07

Łódź. Zwłoki 20. letniej kobiety w wersalce

Dwóch funkcjonariuszy dopuścili się zaniedbania obowiązków. Mieli okazję przeszukać dokładnie mieszkanie na osiedlu Teofilów, w Łodzi. Nie zrobili tego.

Po kilku dniach okazało się, że w tym mieszkaniu, w wersalce, leżały zwłoki młodej kobiety. Zgłoszono jej zaginięcie 17 sierpnia, zrobiła to rodzina denatki. Jak poinformowano policję, wyjechała 2 dni wcześniej ze swoim partnerem i 2,5 letnim dzieckiem do Łodzi. Ów partner odwiózł dziecko do rodziny 20. latki mówiąc, że ona sama tam została, bo źle się czuła. Kontakt z nim się urwał. Zduńskowolska policja w dniu zgłoszenia zaginięcia ustaliła, gdzie wynajmował mieszkanie partner kobiety. Strażacy weszli przez okno i stwierdzili, że nikogo tam nie ma. Funkcjonariusze policji nie sprawdzili mieszkania i raportowali, że zostało sprawdzone. Po kilku dniach na wniosek rodziny i reporterki TV Polsat ponownie je sprawdzono. Już pod drzwiami dał się wyczuć nieprzyjemny zapach. Ofiara przestępstwa była tam ukryta kilka dni.
Komendant łódzkiej policji wszczął postępowanie dyscyplinarne wobec dwóch funkcjonariuszy, którzy w trakcie wcześniejszych poszukiwań zaginionej 20-latki nie sprawdzili wskazanego przez śledczych mieszkania. Partner ofiary jest poszukiwany listem gończym.
admin
Dodał admin Sierpień 27, 2017 13:07